Profesionální zabezpečení

Pod odkazy v levém sloupci naleznete naší nabídku zabezpečovacích systémů pro automobily a motocykly. Naše nabídka se nesnaží být zbytečně široká, obsahuje pouze autoalarmy a další produkty, které se nám v naší montážní praxi dlouhodobě osvědčili a jsme si stoprocentně jisti jejich spolehlivostí.

Ke každému zákazníkovi a jeho vozu přistupujeme individuálně a navrhujeme takové řešení, které je v dané cenové kategorii co možná nejúčinnější. Veškeré autoalarmy a příslušenství držíme skladem, takže konečnou konfiguraci si určí zákazník až v den montáže, poté co mu doporučíme vhodný a účinný zabezpečovací systém pro jeho vůz.

V dnešní době je účinný zabezpečovací systém pouze takový, který sdělí majiteli na dálku, že se někdo pokouší poškodit, vykrást či dokonce ukrást jeho vůz či motocykl a zároveň pokud se mu to povede, lze ho vyhledat.

Zákazníkům , kteří to myslí se zabezpečením svého vozu vážně, doporučujeme především GSM pager se satelitní lokalizací jako nejúčinnější doplněk kombinovaný s jakýmkoliv autoalarmem. Jeho účinnost spočívá především v tom, že je montován naprosto skrytě a odděleně od samotného alarmu, takže i zloděj, který dostal čas na překonání autoalarmu nemá ponětí, že se ve Vašem voze nachází další zabezpečení. Hlavní výhody GSM pageru naleznete zde...

Máte-li zájem o zabezpečení vozu, neváhejte nás kontaktovat, zdarma doporučíme nejlepší konfiguraci pro Váš vůz spočítáme přesnou kalkulaci.