Multimediální VW Multivan T5

Celý systém ovládá DVD přehrávač Alpine IVA W200RI s 6,5 " displejem s dotykovým ovládáním a pulsní odezvou, tzn. při dotyku vydá LCD mechanický impuls podobný tomu, jako byste zmáčkli klasické tlačítko. Výstup je propojen s 10" stropním monitorem Alpine PKG-1000P, který se postará o zábavu pro cestující na zadních sedadlech. K systému je dále připojen digitální televizní tuner Alpine TUE - T200DVB, špičkový navigační systém Alpine N099P a miniaturní parkovací kamera zapuštěná ve víku zavazadlového prostoru nad registrační značkou vozu.

Poskládáním hlavních komponentů od jediné kvalitní značky jsme docílili komfortní ovladatelnosti celého systému bez nutnosti několika dálkových ovladačů. Systém je dále propojen s originálním multifunkčním volantem, takže základní funkce jdou volit bez toho, aniž by řidič musel sundat ruku z volantu.

Dále je možno celý systém rozdělit do dvou zón a tak při delších cestách může například řidič sledovat navigaci podkreslenou zvukem digitálního rádia a děti na zadních sedadlech sledují krtečka z DVD. Při parkování se obraz hlavní jednotky přepne na obraz z parkovací kamery a i s takto rozměrným autem lze zaparkovat s přesností na centimetr. 

 

Hlavní jednotka alpine IVA 200RIHlavní jednotka Alpine IVA W200RI přepnutá v režimu zobrazování navigace. Trochu rozostřený obraz i na dalších fotografiích je dán focením bez blesku za špatných světelných podmínek, LCD Alpiny jsou vyhlášeny kvalitními displeji s širokým pozorovacím úhlem.

 

10" stropní monitor Alpine PKG-1000P, řada růžových diod nad obrazovkou jsou lidským okem neviditelný infra výstup na bezdrátová  sluchátka

stropní monitor Alpine PKG-1000Pstropní monitor

  

Při parkování se režim obrazovky automaticky přepne na obraz, který snímá širokoúhlá parkovací kamera umístěná nad registrační značkou vozu. Při běžném pohledu si ji ani nevšimnete...

parkovací kameraparkovací kamera

 

Komponenty instalace: