Autohifi a multimedia

Profesionálně ozvučíme Vaše auto. Potřebujete pouze vyměnit reproduktory, autorádio, či doplnit stávající systém o subwoofer? Nebo jste náročnější zákazník a vyžadujete kvalitní multimediální instalaci s DVD a stropním monitorem? U nás žádný problém!

 U kvalitního ozvučení vozu je problém v tom, že ten samý reproduktor hraje v každém autě trochu jinak (objem auta, objem kufru, konstrukce dveří...) Z tohoto důvodu přistupujeme ke každému zákazníkovi individuálně - skladem držíme široký okruh osvědčených komponent, zákazníkovi doporučíme dle jeho představ o instalaci a výši investice určitou sestavu, kterou si poslechne nejdříve v našem předváděcím panelu a poté např. u subwooferů ještě před samotnou instalací přímo v jeho voze. Proto naši zákazníci nekupují "zajíce v pytli" a díky tomu lze dle představ zákazníka a jeho hudebnímu vkusu postavit hodně muziky za málo peněz.

Používáme výrobky známých a osvědčených značek Alpine, Pioneer, Clarion, Audiotec Fisher (Helix), Magnat, Nakamishi, JL audio, Audio Development, Kenwood a mnoha jiných. Samozřejmě není problém zajistit výrobek i té "Vaší" značky, o kterém budeme přesvědčeni, že bude vhodný pro Vaši instalaci.