GSM pager SIM900

Jako nejúčinnější součást zabezpečovacího systému zabezpečuje GSM pager přenos poplachové informace prostřednictvím sítě GSM a lokalizuje vůz pomocí systému GPS, lze připojit téměř ke každému, na našem trhu dostupném autoalarmu.

Přestože je náš GSM pager vyvíjen především pro běžné vozy vyšší střední třídy, úspěšně hlídá i top modely předních výrobců automobilů jako např. Audi A6 a A8, VW Touareg, Porsche Cayenne, Toyota Landcruiser a další. 

Dále je možno GSM pager použít pro dálkové startování motoru Vašeho vozu pro vyhřátí nebo vychlazení interiéru pouhým prozvoněním.

GSM pager SIM900 je již pátou velkou evolucí gsm alarmu, se kterou pracujeme a přináší další podstatné vylepšení : kontrola dovolání, snadná lokalizace vozu na mobilních telefonech, zastavení vozu při bezpečné rychlosti, měření maximálních rychlostí vozu, možnost ovládat nezávislé topení, snížení spotřeby na 5mA ...

Detekce rušiček GSM! Narozdíl od podobných gsm alarmů na trhu, je náš GSM pager schopen rozpoznat aktivní rušení GSM signálu tzv. rušičkou GSM neboli jammerem. Tato funkce je pro zařízení na bázi GSM naprosto zásadní, jelikož rušičky GSM jsou již běžně dostupné v cenách od 1000,- Kč. Bez této funkce je zabezpečení na bázi GSM prakticky bezcenné. Jakmile náš GSM pager toto rušení zaznamená, spustí poplach ještě dříve, než by se zloději vybavení rušičkou stačili dotknout Vašeho vozu! S nejvyšší pravděpodobností si pak raději vyberou vůz jiný. Po obnovení komunikace, ihned automaticky odesílá informační SMS o rušení signálu, spolu s aktuální polohou vozu. Pager reaguje pouze na aktivní rušení, ne na místech se slabým či žádným signálem GSM.
    Tuto funkci lze v extrémně zarušených lokalitách dočasně vypnout

 GSM pager využívá nejmodernější GSM modul SIM900, který vyniká naprostou spolehlivostí, vysokou citlivostí na signál, vysokou teplotní odolností a velice malou spotřebou.

Hlavní výhody:GSM pager se satelitní lokalizací Telit
Základní funkce
Funkce volitelné výbavy

Satelitní lokalizace

Satelitní lokalizace GPSK lokalizaci využívá GSM pager kvalitní GPS modul firmy Polstar, který je osazen vysoce výkonným čipem SirF Star III s vysokým ziskem a filtrem.
Při vyhledávání platíte pouze cenu odeslané a přijaté SMS Vašemu operátorovi, jiné náklady na tuto službu nejsou!
Pro přesné zobrazení Vašeho vozu na mapovém podkladu můžete vložit přijaté GPS souřadnice do Vaší přenosné navigace, nebo je můžete vložit např. na internetu na www.mapy.cz či http://maps.google.cz/ - obě aplikace jsou zcela zdarma. lokalizace vozu na maps.google.com
Přesná lokalizace Vašeho vozu je tak velice snadná a rychlá přesvědčte se zde...
S takovýmto rozlišením jste schopni zaměřit svůj vůz před naší dílnou na mapovém podkladu serveru maps.google.cz