Doporučená konfigurace zabezpečení

Pro zákazníky, kteří to myslí se zabezpečení svého vozu vážně, jsme připravili doporučenou konfiguraci vhodnou pro naprostou většinu vozidel. Tato instalace nezanechává slabé místo, kterého by mohli zloději využít.

Ač se jedná o komplexní řešení jeho cena Vás velice mile překvapí, neváhejte nás kontaktovat pro přesnou kalkulaci do Vašeho vozu.

Autoalarm ovladač autoalarmu Mistral Max R2ovládá centrální zamykání vozu, zajišťuje první okruh imobilizace a spouští poplach. V základním provedení zpravidla reaguje na zapnutí zapalování, narušení dveřních vstupů, kapoty a kufru a silnější otřes vozu.
Využijete-li našeho doporučení a součástí instalace bude GSM pager, není nutný dvoucestný alarm (Magicar M 871 A, Magicar M 870 AS), ale pro plně účinný systém postačí levnější jednocestný alarm (Radix, Mistral, Mistral MAX). Pro zákazníky, kteří nechtějí mít na svazku klíčů další ovladač, doporučujeme CANové autoalarmy.
GSM pager GSM pager TelitNejúčinnější součást zabezpečovacího systému, jelikož se zloděj nedozví, že je ve voze instalován. Montován skrytě a odděleně od samotného autoalarmu, a je plně funkční i po případném překonání samotného alarmu. Zavolá Vám v případě spuštění poplachu a máte možnost vůz kdykoliv lokalizovat bez žádných paušálů. Další jeho velikou výhodou oproti podobným výrobkům na trhu je schopnost detekovat aktivní rušení GSM signálu a ihned aktivuje vstup autoalarmu a spouští poplach, aniž by se zloděj vozu fyzicky dotkl. Ten si pak vybere jiný vůz. Zajišťuje druhý imobilizační okruh, který je aktivní až po odeslání SMS s příslušným kódem, lze tak na dálku zastavit jedoucí vůz. Další přednosti naleznete na samostatné stránce GSM pageru.
Satelitní lokalizace Satelitní lokalizace Vašeho vozu Je příplatkový doplněk GSM pageru.Svůj vůz si můžete pomocí skrytě zabudovaného GPS modulu kdykoliv najít s přesností na cca 5m za cenu pouhých dvou SMS.
GSM pager Vám také odešle zprávu s polohou vozu a jeho rychlostí v případě neoprávněného užití a to i bez spuštění poplachu. Vyhledat svůj vůz si takto dokáže každý, kdo nyní čte naše stránky.
Polohový senzor porsche_bez_kolDigitální polohový senzor si zapamatuje polohu vozu při aktivaci alarmu a v případě odchylky větší než cca 1,5 ° spouští poplach.  Spolehlivě reaguje při pokusu o krádež kol či odtažení vozidla.
Ultrazvukový pohybový senzor Rozbite okno po najezdu zlodějůNejčastějším cílem zlodějů je autorádio a volantový airbag. Ultrazvukový senzor zajistí spuštění poplachu i při jemném rozbití okna u vozu.